2 javë para

  Hoti: Duhet t’iu tregojmë njerëzve kush është kundër shtetit të Kosovës

  Në vazhdën e takimeve mobilizuese me strukturat e partisë, kandidati i LDK-së për kryeministër, Avdullah Hoti, sot vizitoi edhe degën…
  2 javë para

  Qytetarët e Kosovës që hyjnë në Gjermani duhet të kenë testin PCR për Covid-19

  Ambasada e Kosovës në Gjermani, ka njoftuar mbi masat e reja të vendosura në shtetin gjerman, në kuadër të luftës…
  Nëntor 20, 2020

  Parashikimi i motit për ditët e ardhshme

  Të shtunën më ftohtë dhe me erë. Mundësi për rrebeshe të dobëta bore. Nga e diela kthjellime, mëngjeset me ngrica,…
  Nëntor 20, 2020

  Daut Haradinaj thotë PDK-ja ia ka borxh votën AAK-së për postin e presidentit

  Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës nuk sheh opsion tjetër për postin e presidentit për veç kreut të saj Ramush Haradinaj.…
  Nëntor 20, 2020

  Shqiptarëve në veri nuk u jepet leja për ndërtimin e shtëpive

  Lagjet me shumicë shqiptare vazhdojnë të popullohen me serbë. Në veri të Mitrovicës në lagjet me shumicë të popullsisë shqiptare…
  Tetor 22, 2020

  Vjedhja e 2 milionë eurove në Thesar, një muaj paraburgim për Labinot Grudën

  Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë për caktimin e masës prej një muaj paraburgim…

  Video Arkiva

  Video Arkiva

  1 / 5 Video
  1

  Përurohet busti i Skendërbeut në qytetin e Klines

  06:11
  2

  Kronikë - Dëgjimi publik që u mbajt në Istog për Autostraden e Dukagjinit

  02:27
  3

  Kronik me rastin e 27 vjetorit të rënies së tre dëshmorve të fshatit Uqë

  07:34
  4

  QKMF në Istog nga muaji janar punon me dy ndërrime pas vendimit të ministrisë së shëndetësis

  07:54
  5

  200.000 euro ndahen për palestren e sportit në Istog

  03:18
  Close
  Close

  Bllokuesi i reklamave është aktiv!

  Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave