Showbiz

Me këta persona festojë ditëlindjen këngëtari Besnik Qaka

Besnik Qaka festën për ditëlindje e ka nisë që në orët e para të kësaj dite.

Ai bashkë me gruan dhe shoqërinë u argëtuan deri në orët e vona, kurse pamje nga kjo festë i solli në rrjetet sociale.

“Shumë urime për mua”, ka shkruar ai mbi njërën prej videove, ku duket se po shijonte në maksimum mbrëmjen.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Besnik Qaka është “Ani mori nuse”.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave