Lajme

Shkolla fillore në Banjë me fushë sportive të re

Kanë përfunduar ndërtimet e fushës sportive në shkollën fillore Trepça në Banjë. Kjo fushë sportive tashmë është gati të shfrytëzohet nga nxënësit e kësaj shkolle

Duhet theksuar që kjo fushë vazhdimisht është mirmbajtur dhe ka pasur organizata të ndryshme që ndër vite kanë financuar që kjo fushë të jetë e shfrytëzueshme për nxënësit e kësaj shkollë.

Tani ndërtimi i kësaj fushe është bërë me standarde të mira dhe do të mund të shfrytëzohet edhe për gara të ndryshme tëshkollës apo komunale.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave