LajmeSport

Michael Schumacher zgjohet nga koma

Pesë vjet kanë kaluar prej qe Michael Schumacher kishte rënë në koma, pas nje lëndimi të rëndë  që kishte marrur gjatë skijimit në alpet franceze.

Shtatë herë kampioni i botës në formula 1 është rikuperuar edhe pse familja e tij është shumë e mbyllur me deklarata për të.

Sipas dailyMail, ish piloti i Ferrarit nuk është më i shtrirë në shtrat dhe i janë larguar pajisjet ndihmëse.

Ai  po jeton në një villë në brigjet e Gjenevës së bashku me familjen e ngushtë dhe mendohet se kujdesi shëndetësor i kushton rreth 60.000 euro në javë. /IstoguChannel

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave