LajmeUncategorized

Vetëaksidentohet 25-vjeçari nga Istogu

Sot rreth orës 11:30 ka ndodhur një aksident me fatalitet, ku si pasojë ka humbur jetën një 25 vjeçarë.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Istog i Poshtëm ku viktima kishte qenë duke e drejtuar automjetin e punës, ku si pasojë e humbjes së kontrollit, është rrotulluar me të dhe ka humbur jetën, këtë e bënë të ditur zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj.

Të gjitha njësitë relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe tani rasti është duke u hetuar. /IstoguChannel

 

 

 

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Gjithashtu shikoni

Close
Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave