Showbiz

Rita Ora shfaqet provokative

Këngëtarja 28-vjeçare ka postuar foto të saj gjatë pushimeve në ishujt e bukur të Maldiveve, në Oqeanin Indian.

 

Ajo është e shoqëruar nga DJ i muzikës Nick Grimshaw 34-vjeç. Çifti ka shijuar Vitin e Ri në vendpushimin luksoz Amilla Fushi, ku ish- ylli i Oasis Noel Gallagher, 51 dhe aktorja Jaime Winstone (33) gjithashtu kanë qenë për festime

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave