Showbiz

Tayna super seksi edhe bionde

Që kur hyri në tregun e muzikës ajo është bërë në një nga femrat më të përfolura në mediat rozë

Reperja e re vazhdimisht komentohet për aktivitet e saj, por edhe për fizikun që ka.

Tayna kohëve të fundi ka ndryshuar pamjen, nga një zeshkane ajo është kthyer në një biondinë për të cilën ditë më parë deklaroj se po i pëlqen të jetë e tillë.

Imazhe të reja si biondinë, ajo ka publikuar edhe këtë herë.  Me flokë të gjata bionde dhe grim të theksuar, Tayna ka impresionuar me dukjen.

Ndryshe, Tayna  e përmbylli një vit të suksesshëm, ndërsa po punon për projekte të reja.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave