Sport

Djali i Lionel Messit zgjedh profesionin.

Derisa djali i Cristiano Ronaldos po mahnit me paraqitjen e tij për grupmoshat e Juventusit, djali i Messit ka zgjedhur dicka tjetër.

Atij si duket më së shumti i pëlqen muzika se sa profesioni i magjishëm i babait të tij.

 

Djali i madh, Thiago shihet duke luajtur me bateri në një video të publikuar nga nëna e tij, Antonella.

 

Kujtojmë se Messi ka tre djem, Thiagon gjashtë vjeç, Mateo tre vjeçar dhe Ciro i cili ka disa muaj.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Gjithashtu shikoni

Close
Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave