Showbiz

Del në shitje shtëpia e Jennifer Lopez, ja çmimi saj!

Ka dalur në shitje shtëpia luksoze e Jennifer Lopez dhe të dashurit të saj Alex Rodriguez.

Çifti i njohur kanë më pak se një vit që kur e blen apartamentin në qytetin e Nju Jorkut, ndërsa tani kanë vendosur që ta shesin me një çmim prej 17. 5 milionë dollarësh.

Arsyeja pse çifti i fuqishëm të cilët janë në lidhje që nga marsi i vitit të kaluar kanë vendosur ta shesin shtëpinë për shkak se ajo ka një hapësirë të vogël për ta dhe fëmijët e tyre. Ata kishin  shpenzuar   r rreth 15.3 milionë dollarë për shtëpinë e tyre e cila përfshin tri dhoma gjumi dhe katër banjo, pishina dhe pamje të mrekullueshme të qytetit.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave