Sport

Manchester United në gjurmët e Diego Simeones

Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone shihet si alternativë e Pochettinos.

 Drejtuesit e djajve të kuq kanë kontaktuar Diego Simeonen, për të parë interesimin e tij rreth drejtimit të klubit të Manchesterit.

Ata janë duke tentuar të gjëjnë një trajner afatgjatë dhe objektivi kryesor i  tyre është trajneri i Tottenham, Pochettino.

Mirëpo, drejtuesit e Tottenhamit nuk janë në gjendje ta lënë të lirë trajnerin e tyre, kështu që djajtë e  kuq menjëherë kanë nisur të gjejnë alternativa tjera.

Si  mundësi  shihet  tranjeri i ekipit spanjoll Atletiko Madrid Diego Simeone .

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Gjithashtu shikoni

Close
Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave