Showbiz

Ja cilen fotografi te veten pëlqen më së shumti moderatorja Elita Rudi

Moderatorja e njohur kosovare Elita Rudi ka postuar ne rrjetin social instagram disa fotografi te cilat ajo i pelqen shume. Në ato fotografi Elita shihet se si është dukur ndër vite, dhe ajo ka publikuar edhe fotografine e saj e cila pëlqen më së shumti. Elita tashmë është duke pritur edhe fëmijën e saj të parë së bashku me bashkëshortin e saj me të cilin tashme është zyrtarisht e martuar reperin e njohur Gjiko.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave