Showbiz

Aurela Hoxha dridhet në bikini.

Është një nga femrat më të komentuara, e shpesh edhe të kritikuara shqiptare.

 

Bëhet fjalë për Aurela Hoxhën e cila shquhet për jetën luksoze, por edhe operacionet plastike.

 

Blogerja dhe aktorja shqiptare po qëndron në Tajlandë momentalisht, ku po shijon ca ditë pushimi.

Së fundmi në llogarinë Instagram ajo vjen me video, ku shihet në bikini teksa vallëzon në mënyrë sensuale.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave