Showbiz

Vajzës së Medes i vijnë flokët deri te këmbët

Meda dhe bashkëshortja e tij Lulja po kalojnë ditë të bukura pushimi. Në mes të dimrit, ata po i gëzohen diellit dhe plazhit, shkruan “Kosovarja”.

Epo, kështu kur je këngëtar dhe fiton mirë si Meda, që është në listën e ngushtë të këngëtarëve më të paguar në trojet tona.

Pika e dobët e Medes dhe Lules, është vajza e tyre e ëmbël. Lulja ka postuar një foto të së bijës, ku ajo shihet me një paruke në kokë, shkruan “Kosovarja”.

Me flokë të gjatë dhe një buzëqeshje të madhe në fytyrë, vogëlushja duket mjaftë e lumtur, ndërkohë që e ëma e saj e quan “Barbie”.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave