Lajme

Bekë Berisha: Për Hashimin duart në zjem nuk qiten

Deputeti Berisha , në dpt të Fidani theksoi, edhe politika mund të ketë gisht në grevën e SBASHK-ut

Bekë Berisha i ftuar në dpt në televizionin 7, tha ska ndryshim të kufijeve dhe shkëmbim territori. Për Thaçin tha se duhet të ketë kujdes dhe të bashkëpunoj ngushtë me spektrin politik , për zgjidhjen e problemit.

Gjithashtu ishte skeptik ndaj Hashim Thaçit ,duke thënë së është i pabesueshëm edhe nga vetë Pdk-ja, e lere ti beson Aak-ja. Bile për Thaçin tha, se duart në zjem nuk qiten për të.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave