Sport

ARLINDA KRASNIQI nuk do të jetë më pjesë e KHF Istogut

Njëra ndër hendbollistet më të mira që ka pas klubi deri më tani nuk është me pjesë e klubit të hendbollit Istogu, tre herë radhazi pivotmenja më e mirë e Kosovës ka vendosur që jetën ta vazhdoj në Zvicerr ku pritet të jetoj në të ardhmen.

Krasiniqi ka dhënë kontribut të jashtëzakonshëm për KHF Istogun dhe është ndër hendbollistet më meritore për rezultatet e klubit.

KHF Istogu i deshiron të gjitha të mirat hendbollistes tonë Arlinda Krasniqi duke e falenderuar dhe duke qenë mirënjohës për kontributin e saj për klubin dhe qytetin e Istogut.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Gjithashtu shikoni

Close
Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave