Lajme

Ky është 18 vjeçari që u gjet i vdekur në shtëpinë e tij

Një 18 vjeçar, është gjetur i varur në fshatin Dubravë të Istogut.

Lajmin e ka konfirmuar, Policia e Kosovës në Istog.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova, ka thënë Policia ka marrë informatë rreth orës 19:00, për një person që dyshohet se është vetëvarur.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, dhe po e hetojnë rastin.

Ndërkaq “mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e personit në fjalë”, ka thënë Rugova.

Por sipas burimeve  personi që humbi jetën sot është 18 vjeçari, Jetmir Bekaj.

Ngushëllime familjes dhe miqve të Jetmirit.\IstoguChannel

 

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave