Showbiz

Roza Lati  elegante dhe joshëse  si asnjëherë më parë

Moderatorja e njohur, së fundi bëri një ndryshim duke u bërë flokët ngjyrë rozë e të cilat i kanë sjellur një ndryshim pozitiv në dukje.

Por, këtë herë Roza nuk ka hezituar të provokoj me veshjen derisa erdhi elegante dhe joshëse në një fustan të zi ndërsa nuk harroj të zbulonte pak nga gjoksi i saj.

Ndryshe, ajo po vazhdon të jetë prezente me emisionin e saj ‘Why Not’

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave