Emisionet

Mysafir në emisionin e mengjesit “Mirëmengjesi Istog” Asllan Hysenaj,dëshmitar i ngjarjes së vitit 1992 në rastin e vrasjes së tre deshmorëve të cilët dolen në mbrojtje te shkollës dhe nxënesve në fshatin Uqë

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Gjithashtu shikoni

Close
Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave