Lajme

Njoftim për qytetarët

Të nderuar qytetarë

Përmes këtij njoftimi ju ftojmë që nesër, me datë 30.01.2019 (e mërkure), të merrni pjesë në ceremoninë përkujtimore, të përvjetorit të vdekjes së Fadil Feratit, Kryetarit të përjetshëm të Komunes së Istogut.

Ceremonia përkujtimore do të filloje nga ora 12:00h ne Gurrakoc, ku në shenjë nderimi përfaqësues të institucioneve lokale, veprimtarë të lartë të LDK-së, bashkë me qytetarë do bëjnë homazhe dhe nderime te varri dhe do të vendosin kurora me lule.

Vepra e Tij frymëzim i fuqishëm në rrugëtimin tonë!

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave