Sport

KHF Istogu humbasin edhe ndeshjen e dytë

Vajzat e klubit Hendbollistik Istogu, kanë humbur edhe ndeshjen e dytë në “Challenge Cup” kundër ekipit nga Spanja, Rincon Malaga me rezultat 13-21.

Të përzgjedhurat e trajnerit Faruk Shala humbën në dy takimet që u zhvilluan në Spanjë me rezultatet 40-9 dhe 21-13.

Klubi Hendbollistik Istogu bie nga kupa “Challenge Cup”, por  krenaria mbetet të vajzat tona me arritjet e tyre.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Gjithashtu shikoni

Close
Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave