Lajme

Kjo është zonja e hekurt e Gjermanisë

Kancelarja Angela Merkel vetë sherbehët në njërin nga supermarketet në Gjermani.

E thjeshtë dhe pa komplekse bën shoping, sikur ndonjë qytetare e rëndomtë.

Dhe kjo është arsyeja pse Gjermania êshtë një ndër shtetet me të zhvilluara në botë. / IstoguChannel

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave