Sport

Motra e Emiliano Salas ka disa fjalë prekse për vëllaun

Edhe pse u gjet aeroplani dhe një trup nën rrënoja, ende nuk është bërë e ditur nëse është trupi i Emilano Salas.

Motra e lojtarit argjentinas ka bërë një postim tejet prekës në rrjetet sociale, duke bërë me dije se ai i mungon edhe qenushit të tij.

“Edhe Nala është duke të pritur”, ka shkruar motra e Emiliano Salas.

 

Mësohet se arsyeja kryesore se përse lojtarin argjentinasi kishte fluturuar për në Francës, është pikërisht qenushi i tij, por që përfundoi me tragjedi.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave