Sport

Liverpoolit i refuzohet oferta për super lojtarin e Napolit

Liverpool është duke tentuar t’i rrëmbej një lojtarë Napolit.

Liverpool po e kërkon transferimin e Lorenzo Insignes nga Napoli.

Skuadra Angleze ka ofruar 70 milionë euro për shërbimet e sulmuesit, mirëpo napolitanët e kanë refuzuar atë.

Napoli po kërkon 140 milionë euro nga shitja e Insignes, ndërsa Liverpooli nuk është i gatshëm ta paguajë atë shumë.

Skuadra angleze po kërkon që çmimi të ulet, ndërsa po planifikojnë të ofrojnë një lojtar dhe një pjesë të parave.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave