Lajme

Mësimdhënësi dhe mjeku që abuzuan me vajzën nga Drenasi sot para gjykatës

Gjykata Themelore në Prishtinë sot pritet të marrë vendimin për masën e sigurisë ndaj mësimdhënësit që dyshohet për keqpërdorimin e nxënëses së mitur nga Drenasi dhe mjekut që kreu abortin.

Profesori Shkëlzen Xhekaj dhe mjeku Fehmi Ahmeti janë arrestuar të enjten dhe atyre  u është caktuar masa prej 48 orëve.

Për të njëjtin rast është arrestuar edhe polici Vesel Veseli ndaj të cilit është vendosur masa e paraburgimit prej 1 muajsh nën dyshimet se ka kërpërdorur seksualisht të miturën.

 

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave