Showbiz

Femrat më seksi që do shihni sot!

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi janë ndër femrat më seksi shqiptare.

 

Ato për pamjen e tyre komentohen shumë, teksa së fundi ato kanë publikuar edhe imazhe të reja në Instagram.

Veshur në fustana të shkurtë ngjyrë të zezë, ato dukeshin shumë në formë dhe seksi.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave