Showbiz

Me këtë pozë Afërdita i uron bashkëshortit të saj ditëlindjen!

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj ka uruar bashkëshortin e saj për ditëlindje.

Jakub Kindl, sot feston ditëlindjen e radhës, ndërkohë që Dreshaj ka zgjedhur fjalët më të mira për të.

 

“Urime ditëlindja dashuria ime”, ka shkruar ajo krahas fotografisë. 

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Gjithashtu shikoni

Close
Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave