Lajme

Tetëvjeçari sulmohet rëndë nga qentë endacakë

Një fëmijë tetëvjeçar nga Vushtrria është sulmuar ditën e shtunë nga qentë endacakë në rrugën “Kadri Dushi”

L.I. ka pësuar lëndime të rënda në fytyrë si pasojë e kafshimit të qenve.

Bëhet e ditur se fëmijët tjerë që ishin në shoqërinë e L.I., kanë arritur të ikin dhe të shpëtojnë pa lëndime.

Të afërm të fëmijës kanë dërguar disa fotografi për të treguar rrezikun që kanë nga qentë endacakë në qytetin e Vushtrrisë.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave