Showbiz

Elita Rudi dhe Kaltrina Mikushnica “hedhin bast” se cila do të lind e para

Që të dyja punojnë si moderatore në të njëjtin televizion, pra në T7

Moderatoret ndër më të bukura të vendit tonë, Elita Rudi dhe Kaltrina Mikushnica janë në fund të shtatzënisë së tyre.

Gjatë kësaj periudhe kohore nuk është se janë parë ndonjëherë bashkë dy bukuroshet.

Por, krejt në fund të shtatzënisë ato janë takuar për të pirë kafe bashkë dhe për të bërë foto.

E më pas këto foto bukuroshet e ekranit i kanë hedh nëpër rrjetet sociale, madje edhe kanë vendos një lloj basti si pyetje për fansat e tyre se cila do të lind e para fëmijën.

Më pas nuk kanë munguar as komentet e bukura dhe pozitive rreth lindjes, disa thonin se Kaltrina do të lind e disa thonin se Elita e para.

E derisa të lindin gratë bukuroshe të T7, ne ua sjellim këto pamje që ato i kanë bërë publike  në Instagram.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave