Lajme

Debat Politik me deputetin Bekë Berisha në Istogu Channel

Nesër e enjte në ora 21:00 i ftuar në debat politik për të diskutuar tema të ndryshme do të jetë deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Bekë Berisha

Do të diskutohet për ligjin e pagave, kërkesat e punëtorëve të  shërbimit korrektues , taksa ndaj produkteve serbe si dhe projektet e ndryshme për Komunën e Istogut dhe shumë çka tjetër.

Përball deputetit Berisha do të jetë gazetari Luard Mehmetaj,

Na ndiqni në Istogu channel.

 

 

 

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave