Sport

Ndërhyrja e Migjen Bashës e bënë futbollistin serb për spital

Migjen Basha është kthyer në fytyrë tragjike për skuadrën e Aris, pasi u përjashtua në minutën e 11,me të kuq.

Kanë mjaftuar 11 e para të lojës që Migjen Basha të ndërhyjë ashpër me takë në këmbën e futbollistit serb Novica Maksimovic, që të përjashtohet direkt me të kuq, dhe ti lëjë të tijët për 80 minuta me një lojtar me pak në fushë.

Ndeshja përfundoj me rezultat të barabartë 1-1 mes Aris me Panionios./ IstoguChannel

 

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Gjithashtu shikoni

Close
Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave