Lajme

Rita Ora me simbole kombëtare uron 11-vjetorin e pavarësisë se Kosovës

E veshur me jelek të kuq me shqiponjë dhe plisin e bardhë në kokë, këngëtarja me famë botërore Rita Ora uron qytetarët e Kosovës për 11-vjetorin e pavarësisë.

Ajo uron me këto fjalë: “Urime dita e pavarësisë Kosovë. Shkëlqe cdo ditë. Unë xhirova videon për “Shine your light” në vitin 2012,një nga kujtimet më të mira.Të dua shumë”. /Istogu Channel

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave