Sport

Hidhet shorti në FA Cup, City e United i mësojnë kundërshtarët e tyre

Menjëherë pas kualifikim të Manchester Unitedit në çerekfinale, që eliminoi Chelsean duke e mposhtur 2-0 në “Stamford Brudge”, është hedhur shorti dhe janë mësuar çiftet e rundit tjetër në FA Cup

Në shortin e hedhur pak çaste më parë, Manchester City është vënë përballë Swansea City dhe do të luajë si mysafirë, kurse Manchester Unitedi do të ketë punë me Wolves në çerekfinale – gjithashtu “Djajtë Kuq” do të luajnë sërish si mysafirë.

Të gjitha çiftet:

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave