Lajme

Aksident në fshatin Tomoc, 5 persona me lëndime trupore!

Tejkalimi i gabuar pasoi me aksident trafiku mes 2 makinave në magjistralen Gurrakoc -Istog, ku mbetën 5 persona me lëndime trupore.

Njësitet e Policisë dolën në vendin e ngjarjes dhe konfirmuan aksidentin për Istoguchannel.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave