Lajme

Aksident tragjik në rrugën Prizren- Zhur, 3 persona humbën jetën

Një aksident tragjik që ndodhi sot në rrugën Prizren- Zhur i mori jetën tre personave të familjës Sopa nga Zhuri.

Babai (1969) me dy djemët e tij (1994) dhe (1996) mbetën të vdekur, si pasojë e ndeshjes së makinës golf 3 me një kamionetë.

Shoferi i kamionetës nuk ka marrē lëndime dhe me urdhër të Prokurorit është dërguar në mbajtje./IstoguChannel

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Gjithashtu shikoni

Close
Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave