Showbiz

Motrat Kardashian dhe Jenner bombardojnë me foto provokuese

Së fundmi, Khloe, Kendall dhe Kourtney kanë realizuar një set fotosh mjaft provokuese. Në foto shfaqen yjet e “reality show” krah njëra-tjetrës në pozicione mjaft provokuese.

Khloe mbante veshur një “bodysuit”, ku nxirret në pak format e mira trupore. Ndërsa, Kourtney, nënë e tre fëmijëve kishte zgjedhur të pozonte me një fustan rrjetë, duke nxjerrë të pasmet e saj.

Kendall u shfaq mjaft seksi me një fustan të kuq, të cilin e kishte kombinuar me një palë geta të zeza.

 

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave