Showbiz

Enca provokon përsëri!

Nëse një gjë i shkon më së miri këngëtares nga Shqipëria, Enca Haxhia, ajo është ekspozimi i linjave më shumë se që duhet dhe provokimet e një pas njëshme.

As në postimin e fundit nuk ishte më ndryshe, e veshur më një bluzë të zezë dhe të ngushtë nuk kanë munguar provokimet nga ana e këngëtares së njohur.

 

 

Enca krahas provokimeve të tilla shpesh herë ka qenë edhe një shembull i keq duke publikuar imazhe gjatë konsumimit të lëndëve narkotike.

Ndryshe, këngëtarja nuk po i ndal as projektet muzikore, projekti i saj i fundit është kënga ‘Baladë’.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave