Showbiz

Kejvina Kthjella një “seksbomb” e vërtet

Prezantusja  nga Shqiperija e emisionit  Xing me Ermalin po   çmendë fansat e saj  me fotot që poston në instagram.

Ajo në instagram ka    287 mijë followers (ndjekës) dhe po cilesohet njëra nga femrat më seksi në Shqiperi.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave