Lajme

Nesër mbahet seancë e jashtëzakonshme, diskutohet Ligji dhe platforma për dialogun

Kryesia e Kuvendit ka vendosur të mbajë nesër seancën e jashtëzakonshme ku do të diskutohet për ligjin dhe platformen e dialogut.

Kërkesa për këtë seancë te jashtëzakonshme është bërë nga kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, ndërsa sot është vendosur nga Kryesia e Kuvendit dhe seanca pritet të filloj nesër në ora nëntë.

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, pas mbledhjes së Kryesisë po ashtu tha se po nesër duke filluar nga ora 10:00 do të mbahet seancë e rregullt parlamentare.\IstoguChannel\

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave