Lajme

Vrasje në Gjakovë

Një konflikt i armatosur në një fshat të Gjakovës, la të vdekur një person, ndërsa një tjetër i plagosur.

Lajmin e ka konfirmuar Policia e Kosovës, e cila është në vendin e ngjarjes.

”Në fshatin Marmull të Gjakovës një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur”, tha Lirije Podrimaj, zëdhënëse e policisë së Kosovës për Komunën e Gjakovës.

Dyshohet se incidenti ka ndodhur për probleme pronash./ IstoguChannel.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave