Showbiz

Këngëtarja që pritet të shkëlqejë në estradë

Bëhët fjalë për Suela Xholli

Prishtinasja që synon të shkëlqejë në këndim.

Kënëtarja e re në estradën kosovare është ajo e cila me këngën   ‘Ata Sy’ ka bërë qe shumëkush  të komentojë dhe të flitet  rreth saj dhe sukseseve të saj.

Kënga ka klipin të cilin mund ta ndiqni në videon e mëposhtme./Istogu Channel

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave