Lajme

Aksident zingjirorë në Fushë-Kosovë

Sipas disa pamjeve të siguruara nga Indeksonline,në Fushë-Kosovë ka ndodhur një aksident ku janë përfshirë disa vetura.

Aksidenti thuhet të ketë ndodhur pasditën e sotme ku ende nuk dihet nese ka të lënduar,por edhe shkaqet se si ka ndodhur aksidenti.

E si pasojë e këtij aksidenti janë shkaktuar kolona dhe bllokim i komunikacionit në këtë anë të qytetit. \IstoguChannel\

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave