Showbiz

Diellza Kolgeci publikon foton e ultrazërit të vajzës, jep edhe detaje tjera për të

Shpeshherë yjet e estradës e teprojnë me ekspozimin e tepërt të fëmijëve në rrjete sociale.

Një gjë të tillë, ende pa sjellë në jetë fëmijën e saj e ka bërë modelja Diellza Kolgeci.

Ajo ka publikuar një fotografi të ultrazërit të fëmijës që ajo po pret, madje duke dhënë edhe detaje që e vogëla e saj po e shqelmon shpesh.

“I kam çelë pak sytë se boksa ka kaherë çepoj”, ka shkruar Diellza.

Kolgeci dhe i dashuri i saj, basketbollisti Fisnik Rugova do të bëhen prindër për herë të parë, të një vajze. Madje çifti 1 muaj më parë i organizuan dhe një festë, ku kishin mbledhur disa nga miqtë e tyre të afërt, ku dhe bënë të ditur gjininë.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave