Lajme

Kryeministri Haradinaj merr vizën , nesër udhëton për SHBA

Kryeministri i Qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj është pajisur me vizë të ShBA-ve. Me herët atij i është refuzuar viza, për shkak të tarifës. Kjo është një fitore e radhës për Haradinajn dhe  shtetin e Kosovës,, dhe nuk po del të jetë më problem për Amerikanët, taksa e vendosur nga kryeministri për produktet serbe, pasi ata e kanë pajisur me vizë Haradinajn.

Lajmin për IstoguChannel e ka konfirmuar kryeministri, dhe tregoi se nesër udhëton për ShBA për vizitë zyrtare.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave