Lajme

Shqiptarja humb jetën në aksident trafiku në Itali

Një grua shqiptare humbi jetën mbrëmjen e djeshme në një aksident rrugor pranë Bitontos në Itali, si edhe shoqëruesi i saj në makinë.
Një person i tretë, një polic 43-vjeçar që udhëtonte me një makinë tjetër, është në gjendje të rëndë.

Të dy viktimat udhëtonin me një makinë tip ‘Renault Clio’ në drejtim të Barit, por për shkaqe ende të panjohura, makina është kthyer përmbys.

Aty u përfshi edhe makina tip ‘Ford Kuga’ e policit 43-vjeçar. Shqiptarja dhe shoqëruesi i saj nga plagët e rënda.

Akoma nuk dihen shkaqet e aksidentit./ IstoguChannel

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Gjithashtu shikoni

Close
Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave