Lajme

Rita Ora e veshur me sportivitet arriti sot në Kosovë

Rita Ora erdhi në Kosovë me një avion privat

Ajo nuk pritet që të mbaj ndonjë koncert në vendin tonë, por për çështje humanitare.

E këngëtarja kosovare ka pasur të veshur një palë atlete, duke u dukur përsëri me stil, ashtu sikurse di ajo gjithmonë.

Në një foto që ka bërë portali, lajmi.net, rita shihet se është ngutur për të hyrë në makinë dhe për t’u larguar nga dalja VIP e aeroportit Adem Jashari/ IstoguChannel

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave