Lajme

Aksident mes veturës dhe trenit në Drenas

Një aksident trafiku ka ndodhur sot mes një veture dhe trenit që transportonte xehe në fshatin Qikatovë e Vjetër, Komuna e Drenasit.

Si pasojë e aksidentit vozitësi i automjetit ka marrë lëndime trupore.

Shoferi  i lënduar  ka marrur trajtime mjekësore në qendrën shëndetësore në Drenas, e më pas është dërguar  për tretman të mëtejmë mjekësor në QKUK.

Sipas informacioneve i lënduari  pas tretmanit mjekësor është liruar.

Policia thotë se është iniciuar rasti dhe mbetet nën hetime.  \IsoguChannel\

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave