Showbiz

Agnesa vazhdon me të ekspozojē asetet trupore, radha i vjen këmbëve


Bukuroshja Agnesa Vuthaj është aktivizuar shumë kohëve të fundit me fotografi tepër seksi.

Agnesa i ka treguar përsëri asetet e saj dhe kësaj radhe jo në një foto të Fadil Berishës por të një fotografi tjetër, që e ka fotografuar bukuroshen kosovare në brigjet në Malin e Zi.

E poshtë kësaj fotografie nuk ka munguar edhe një thënie më filozofike e bukuroshes.

“Jeta është aq e mirë sa është mendja e juaj”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Agnesa po vazhdon këto muaj të jetë aktive nëpër rrjetet sociale derisa ka realizuar disa fotosesione.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave