Showbiz

Paralajmëron Tayna: Do ta mbaj kurorën përgjithmonë

Tayna po vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të suksesshme në vend dhe jo vetëm

Sukseset e saj të një pas njëshme bëjë që ajo të jetë e kërkuar në mbrëmje muzikore kudo në botë,

Rep-artistja e njohur krahas projekteve muzikore shpesh herë befason edhe me ‘freestyle’, një të tillë e ka publikuar vetëm pak ditë më parë e që u prit mjaft mirë nga publiku.

Deri tash me lansimin e fundit ajo ka arritur të mbledh mbi gjysmë milion klikime në kanalin ‘Youtube’ teksa paralajmëroj se ky është vetëm fillimi.

“Gjysmë milionë klikime në frrestyle. 2020 nuk ka përfunduar ende, ky është vetëm fillimi. Do ta mbaj kurorën përgjithmonë”, ka shkruar Tayna.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave