Showbiz

Kallashi e shtin dorën ku nuk duhet?

Kallashi është njëra nga vallëtaret tona e cila është më e njohura në vend.

Me pamjen e saj joshëse dhe stilin unik, Kallashi arriti që të bëj famë gjithandej ku ka shqiptar dhe më gjerë.

E për fansat e saj Donjeta kujdeset që të bëj foto e video të ndryshme ku dhe një e fundit nga to është shumë e nxehtë.

Në foto shihet Kallashi tek sa ka zbërthyer pantallonat dhe ka futur dorën tek të brendshmet, më pas kanë vërshuar komentet e ndryshme dhe pëlqimet tek kjo foto.

 

 

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave