Showbiz

Lansohet dueti i shumëpritur nga Sinan Vllasaliu dhe Meda

Dy këngëtarët melankolik kosovar, Sinan Vllasaliu dhe Meda kanë sjell një baladë të titulluar “2min”

Vjeshta ka qenë shumë produktive për skenën kosovare.

E nga shumë prodhime që kanë sjell producentët kosovarë, i fundit është kënga e dyshes së njohur Sinan Vllasaliu dhe Meda.

Kënga “2min” është dhënë sonte premier në youtube.com dhe interpretohet për mrekulli nga dyshja e muzikës popullore kosovare.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë Ilir Berani kurse orkestrimi i këngës është bërë nga Virusi.

Artikuj të ndërlidhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Gjithashtu shikoni

Close
Close
Close

Bllokuesi i reklamave është aktiv!

Ju lutem konsideroni të na ndihmoni duke çaktivizuar bllokuesin e reklamave